JAK DZIAŁAMY

Poniżej przedstawiamy wzorcowy przebieg współpracy między nami i naszymi klientami. Oczywiście zdarzają się realizacje, gdzie niektóre etapy można pominąć nie tracąc na jakości obsługi.

Zapraszamy do współpracy.

01. KONTAKT

Skontaktuj się z nami i powiedz jakie są Twoje potrzeby lub pomysły. Służymy wiedzą i doświadczeniem, którym się chętnie podzielimy. W razie potrzeby umówimy się na spotkanie co znacznie ułatwi nam zdiagnozowanie Twoich potrzeb i wyjście im naprzeciw.

02. SPOTKANIE

Na spotkaniu precyzyjnie określimy cel naszej współpracy oraz wypracujemy odpowiedni schemat działania. Przedstawimy ofertę doradzimy i wybierzemy odpowiednie rozwiązania. Zresztą o wiele łatwiej się współpracuje z ludźmi, których znamy osobiście.

03. AUDYT I POMIARY

Dokładamy wszelkich starań, aby precyzyjnie dopasowywać oferowane przez nas rozwiązania. Ankieta i audyt pozwala nam na zaprojektowanie dokładnie takiego rozwiązania jakiego oczekuje nasz Klient czy wymagają tego obowiązujące normy. Często zachodzi potrzeba wykonania szczegółowych pomiarów na miejscu instalacji. Nasz specjalista przyjedzie do Państwa wyposażony w profesjonalne narzędzia pomiarowe oraz oprogramowanie, obejrzy również istniejące instalacje i urządzenia.

04. PROJEKT I KALKULACJA

Celem jak najbardziej precyzyjnego rozwiązania, dopasowania się do obowiązujących norm czy też przedstawienia Klientowi dokładnego rozwiązania, które oferujemy – wykonujemy profesjonalne projekty. Robimy też kalkulacje, dzięki którym nasz Klient wie jakie korzyści będą wynikały z instalacji naszych rozwiązań.

05. INSTALACJA I SZKOLENIE

Oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją wybranych produktów. Bazujemy na najwyższej klasy sprzęcie renomowanych producentów, wyszkolonym profesjonalnym zespole oraz doświadczeniu. Oddając do użytku inwestycję, oferujemy podstawowe szkolenie osoby odpowiedzialnej za obsługę projektu. Przekazując szereg niezbędnych informacji, nadajemy im formę przyjaznego HOW TO. Ta sprawdzona metoda pozwala efektywnie wykorzystywać wybrany produkt.

06. OBSŁUGA I SERWIS

Zastosowanie renomowanych marek podzespołów zmniejsza późniejsze nakłady związane z eksploatacją i serwisem. Proste i przejrzyste zasady realizacji umów serwisowych pozwalają naszym klientom w zapomnieć o „obowiązkach” związanych z konserwacją sprzętu.