O NAS

LAS Group  to zespół ludzi od lat z powodzeniem działających w branży oświetlenia oraz systemów wspomagających słyszenie. Obecnie, obserwując trendy rynkowe, zaczęliśmy zajmować się również oczyszczaczami powietrza oraz inteligentnym domem. Dostarczamy najwyższej klasy technologii, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Zaufaniem obdarzyły nas nie tylko uznane instytucje edukacyjne, ośrodki kultury i przedsiębiorstwa, ale również indywidualni użytkownicy. Ich grono rośnie nieprzerwanie.

Znając potrzeby i wymagania rynku postanowiliśmy dostarczyć na rynek kompleksowe usługi branżowe. Możemy to robić w pełni profesjonalnie dzięki zebraniu w jedną grupę i skoordynowaniu prac specjalistów oraz profesjonalnych firm, gdzie każdy ma do wykonania swój zakres prac. Dzięki takiej strukturze, każdy element składowy naszej usługi jest wykonany solidnie i terminowo.

Wybierając LAS mają Państwo gwarancję profesjonalnego, zintegrowanego rozwiązania na każdym etapie współpracy, począwszy od pierwszej rozmowy, poprzez wykonanie projektu, dostawę, realizację instalacji, a na wsparciu i szkoleniu kończąc.