Żyjemy w świecie pełnym  zanieczyszczeń. Jednym z najbardziej dotkliwych i rujnujących nasze zdrowie jest zanieczyszczenie powietrza. Wszechobecny smog i obecne w nim rakotwórcze pyły zawieszone PM10 i PM2,5 czy benzeny są przyczyną poważnych chorób, a nawet zgonów.

 

Obecnie możemy z tym zjawiskiem walczyć nosząc maski gdy jesteśmy na zewnątrz lub używając oczyszczaczy powietrza w mieszkaniu, biurze czy w szkole. Zalety stosowania oczyszczaczy powietrza to nie tylko pozbycie się smogu, ale również alergenów, drobnoustrojów oraz nieprzyjemnych zapachów. Wszystkie nasze modele są dodatkowo wyposażone w lampę UV, dzięki której pozbędziemy się bakterii czy wirusów. Dodatkowym atutem wszystkich produktów LAS Purifiers jest wbudowany jonizator, a niektóre modele posiadają nawilżacz powietrza.

 

Wybierając dla siebie odpowiedni produkt, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim jest to powierzchnia pomieszczenia lub mieszkania. Musimy też wybrać jakiej klasy filtr będzie dla nas odpowiedni. Kolejną rzeczą do zastanowienia są funkcje dodatkowe, takie jak nawilżacz powietrza, czy jonizator, który sprawi , że powietrze będzie o wiele zdrowsze i pozostawi w mieszkaniu efekt “jak po burzy”.

PRODUKTY

W naszej ofercie znajdują się oczyszczacze powietrza różnej klasy, wszystkie są wyposażone w pilota, jonizator oraz lampę UV, z dodatkowymi funkcjami takimi jak nawilżacz, analizator jakości powietrza, timer, tryb auto, sleep itp.. Posiadamy również oczyszczacze powietrza samochodowe z jonizatorem. Poszczególne modele różnią się też jakością filtrowania, tańsze usuwają ok 93% pyłów zawieszonych, a droższe do 99,97%. Dodatkowo, na zamówienie możemy Państwu zaoferować profesjonalne oczyszczacze wody, zarówno wolnostojące jak i wbudowywane.